Chcesz wiedzieć więcej?

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z ekspertem: +48 691 964 348

*Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 24 godzin

Inwestycje kapitałowe w dowolnym miejscu i czasie.

 

 

PROMAK skutecznie wspomaga biura maklerskie, organizacje powiernicze oraz inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Współczesne telefony komórkowe, czy tablety, połączone z Internetem i wyposażone w wysokiej jakości oprogramowanie mogą się stać niezwykle skutecznymi, a jednocześnie bezpiecznymi i łatwymi w użytkowaniu narzędziami do zarządzania inwestycjami kapitałowymi. Takie możliwości oferują aplikacje PROMAK, wykorzystujące w pełni potencjał urządzeń mobilnych i klasycznych komputerów sprzęgniętych z globalną siecią.

 

Prace badawcze nad technologiami zapewniającymi powszechny dostęp do Internetu nawet w najbardziej niedostępnych zakątkach świata są na tyle zaawansowane, że dziś zasadne jest pytanie nie „czy?”, lecz „kiedy?”.

 

Dla osób poszukujących sposobności nieskrępowanego zarządzania inwestycjami kapitałowymi przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, taka perspektywa jest nie do przecenienia, pod warunkiem, że będą oni mieli do dyspozycji także właściwe oprogramowanie, dostosowane do dostępnych urządzeń. Czasem może to być komputer stacjonarny czy laptop, a innym razem tablet lub tylko telefon komórkowy.  Wraz z wzrostem tempa globalizacji, inwestorzy zyskują coraz więcej możliwości inwestowania kapitału. Właściwie zarządzanie inwestycjami kapitałowymi i jednoczesne uzyskanie optymalnych rezultatów to obecnie nie lada wyzwanie.

 

Równie ważne jest zapewnienie inwestorowi kompleksowego wsparcia, które będzie odpowiedzią na jego potrzeby oraz profesjonalnej wiedzy i doświadczenia instytucji finansowej, tak aby mogła rekomendować mu optymalnie dopasowaną strukturę inwestycji.

O produktach

Rodzina produktów PROMAK dostępna jest przez Internet i w pełni wykorzystuje możliwości urządzeń mobilnych.

 

Asseco opracowało pakiet czterech, wzajemnie się uzupełniających aplikacji przeznaczonych do pracy z komputerami i urządzeniami mobilnymi. Ich cechami wspólnymi są intuicyjność oraz przejrzystość, przez co czynności czysto mechaniczne związane z korzystaniem z aplikacji zostały zredukowane do minimum. W ten sposób użytkownik może skupić całą uwagę na udanych inwestycjach.

 

 

PROMAK w liczbach.

Dołącz do 100+ firm używających obecnie rozwiązań PROMAK.

  • 650000

    aktywnych rachunków inwestycyjnych jest obsługiwana przez systemy PROMAK

  • 33

    wszystkich transakcji zawartych na największej giełdzie Centralnej i Wschodniej Europy jest przetwarzane w systemach PROMAK

  • 300000

    klientów jednego z biur maklerskich używających rozwiązań PROMAK

Chcesz wiedzieć więcej?

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z ekspertem: +48 691 964 348

*Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 24 godzin